Založit webové stránky nebo eShop

2.liga

                                                     SEZÓNA 2016/2017 PODZIM

pořadí mužstvo utkání výhry remízy prohry skóre body
 1. Juniors 5 4 1 0 16 : 8 13
 2. Béci 6 3 1 2 18 : 11 10
 3. Katastrofa 6 3 1 2 16 : 7 10
 4. Medvědi 6 3 0 3 14 : 15 9
 5. Zavadilka 4 2 1 1 10 : 10 7
 6. Spojené kluby 5 1 1 3 3 : 10 4
 7. TTC Graphic 6 0 1 5 12 : 28 1
               
               

 

 

1. Turnaj:

Sobota: 17. 9. 2016           8.00 SPOJENÉ KLUBY – BÉCI SOKOL 2 PV                         0 : 5

Pořadatel: FC Juniors       9.00 FC BÉCI SOKOL 2 PV – FC JUNIORS                            2 : 5

Hřiště: Hluchov – tráva

 

Sobota: 17. 9. 2016               8.00 FC ZAVADILKA PV – FC MEDVĚDI PV                       3 : 1

Pořadatel: KMK Katastrofa    9.00 KMK KATASTROFA PV – FC ZAVADILKA PV            6 : 0

Hřiště: Husova škola            10.00 FC MEDVĚDI PV – TTC GRAPHIC PV                        5 : 4

                                             11.00 TTC GRAPHIC PV – KMK KATASTROFA PV              0 : 5

2. Turnaj:

Sobota: 1. 10. 2016                 8.00 SK ČEHOVICE,HLUCHOV – KMK KATASTROFA PV         1 : 0

Pořadatel: FC Medvědi PV     9.00 FC MEDVĚDI PV – SK ČEHOVICE,HLUCHOV                     2 : 0

Hřiště: Vrbátky                       10.00 FC JUNIORS – KMK KATASTROFA PV                               1 : 1

                                               11.00 FC MEDVĚDI PV – FC JUNIORS                                          2 : 3

Sobota: 1. 10. 2016

Pořadatel:  ZAVADILKA        8.00 FC ZAVADILKA – FC BÉCI SOKOL 2 PV                      1 : 1

Hřiště: HUSOVA ŠKOLA       9.00 TTC GRAPHIC PV – FC BÉCI SOKOL 2 PV                  1 : 4

                                              10.00 GRAPHIC PV – FC ZAVADILKA PV                              2 : 6

3. Turnaj:

Sobota: 15. 10. 2016           8.00 BÉCI SOKOL 2 PV– KMK KATASTROFA PV                 4 : 1

Pořadatel: BÉCI                  9.00 KMK KATASTROFA PV – FC MEDVĚDI PV                   3 : 1

Hřiště: U KALICHA PV       10.00 FC MEDVĚDI PV – FC BÉCI SOKOL 2 PV                    3 : 2

UMĚLÁ PLOCHA - KLUZKÁ

 

Sobota: 15.10.2016                     8.00 TTC GRAPHIC PV – SK ČEHOVICE,HLUCHOV     2 : 2

Pořadatel: SK Čehovice             9.00 FC JUNIORS – SK ČEHOVICE,HLUCHOV               1 : 0

Hřiště: Čehovice - tráva            10.00 TTC GRAPHIC PV – JUNIORS                                  3 : 6

 

4.Turnaj:

Sobota: 29. 10. 2016              8.00 FC JUNIORS – FC ZAVADILKA PV

Pořadatel: FC Juniors            9.00 FC ZAVADILKA PV – SK ČEHOVICE,HLUCHOV

Hřiště: Hluchov

 

 

 
 
 

 

TOPlist