Založit webové stránky nebo eShop

1.liga

Rozlosování 1.Okresní ligy malé kopané ČUS
          Soutěžní ročník 2016/17
 
Pořadí Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
 1. Dobrochov 7 7 0 0 41 : 14 21
 2. Chaloupka 7 5 0 2 28 : 18 15
 3. Laškov 7 5 0 2 24 : 14 15
 4. Vrbátky 7 4 0 3 28 : 13 12
 5. Otinoves 7 3 0 4 27 : 35 9
 6. Mexico 7 2 0 5 13 : 22 6
 7. Kobeřice 7 1 1 5 15 : 33 4
 8. Dřevnovice 7 0 1 6 19 : 46 1

 

1.Turnaj:

Sobota: 10. 9. 2016                    8.00 ORLI OTINOVES – SK CHALOUPKA PV                4 : 6

Pořadatel: SK KOBRA                9.00 SK KOBRA KOBŘICE – ORLI OTINOVES              6 : 8

Hřiště: Kobeřice – tráva             10.00 SK CHALOUPKA PV – FK VRBÁTKY                     2 : 1

                                                   11.00 FK VRBÁTKY – SK KOBRA KOBEŘICE                 3 : 0

 

Sobota: 10. 9. 2016                   8.00 1.FC LAŠKOV – SK TOMEK DOBROCHOV              2 : 6

Pořadatel: Mexiko                     9.00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – SK  DOBROCHOV       1 : 3

Hřiště: Víceměřice – tráva       10.00 SK DŘEVNOVICE – 1.FC LAŠKOV                           1 : 9

                                                11.00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – SK DŘEVNOVICE        6 : 1

 

2. Turnaj:

Sobota: 24. 9. 2016                  8.00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – FK VRBÁTKY                 0 : 5

Pořadatel: 1.FC Laškov            9.00 FK VRBÁTKY – ORLI OTINOVES                                8 : 1

Hřiště: Laškov – umělá tráva  10.00 SK MEXIKO VÍCENĚŘICE – 1.FC LAŠKOV                 0 : 5

                                                11.00 1.FC LAŠKOV – ORLI OTINOVES                               3 : 2

 

Sobota: 24. 9. 2016                  8.00 SK TOMEK DOBROCHOV – SK CHALOUPKA PV       4 : 1

Pořadatel: SK DŘEVNOVICE  9.00 SK TOMEK DOBROCHOV – SK DŘEVNOVICE            6 : 3

Hřiště: Dřevnovice – tráva     10.00 SK KOBRA KOBEŘICE – SK CHALOUPKA PV              1 : 5

umělá tráva –  dvoje               11.00 SK DŘEVNOVICE – SK KOBRA KOBEŘICE                  4 : 4

kopačky !!!!

 

3. Turnaj:

Sobota: 8. 10. 2016                 8,00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – SK KOBEŘICE                     0 : 1

Pořadatel: SK Mexiko              9.00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – SK CHALOUPKA PV           3 : 2

Hřiště: Víceměřice – tráva      10.00 SK KOBRA KOBEŘICE – 1.FC LAŠKOV                          1 : 4

                                                11.00 1.FC LAŠKOV – SK CHALOUPKA PV                              0 : 4

 

Sobota: 8. 10. 2016                8.00 SK DŘEVNOVICE – FK VRBÁTKY                                     4 : 8

Pořadatel: FK Vrbátky             9.00 ORLI OTINOVES – SK DŘEVNOVICE                               5 : 1

Hřiště: Vrbátky – umělá tráva 10.00 FK VRBÁTKY – SK TOMEK DOBROCHOV                      3 : 5

                                              11.00 ORLI OTINOVES – SK TOMEK DOBROCHOV                  2 : 8

 

4. Turnaj: Sobota: 22.10.2016           8.00 SK DŘEVNOVICE – SK CHALOUPKA                                 5 : 8

Pořadatel: SK Dřevnovice                 9.00 SK TOMEK DOBROCHOV – SK KOBRA KOBEŘICE          9 : 2

Hřiště: Dřevnovice – tráva                10.00 SK MEXIKO VÍCEMĚŘICE – ORLI OTINOVES                   3 : 5

umělá tráva – nutné dvoje kopačky 11.00 FK VRBÁTKY – 1.FC LAŠKOV                                             0 : 1

 

 

 

TOPlist